Wyjazd do Teatru Lalki i Aktora w Opolu - maj 2026
7 maja 2026 roku uczniowie klas I–IV uczestniczyli w wyjeździe do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora w Opolu. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu pt. „Dzieci z Bullerbyn", przygotowanego na podstawie znanej i lubianej powieści Astrid Lindgren.






















